Image default
Garaj

Yamaha Niken Resmen Türkiye’de

Motosiklet üretiminin lider markası Yamaha yeni modeli Niken ile Türkiye sokaklarına giriş yaptı. Kendine has atletik tavrı, yüksek yol tutuş kabiliyeti ve iki kat çekiş gücüyle dikkat çeken motosiklet hem seyahat hem de işe gitmek için yılın 365 günü boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz donanımda tasarlandı. Öte yandan tabuları yıkan önden iki tekerlekli yapısıyla da gerçekten de motosiklet pazarında tamamen gelenekleri saf dışı bırakan bir tasarımla karşımıza çıktı.

Teknik Özellikleri

  • 847 cc 3 silindirli motor hacmi bulunuyor.
  • 15 inç lastikler
  • LED ön ve arka farlar
  • 12 V güç çıkışı
  • 50 km üzerinde hız sabitleyici
  • LCD kompakt ekran paneli

Renk Seçenekleri

Türkiye sokaklarında görücüye çıkan yamaha niken gri, mavi, altın sarısı ve siyah renk seçeneklerine sahip. Bu bakımdan her yönüyle her zevke uygun üretilmiş sıra dışı bir model olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

2 Kat Çekiş Gücüne Sahip

Türkiye sokaklarında yakın zamanda görmeye alışık olacağımız yamaha niken türkiye yüksek tork üretebilme kapasitesine sahip 847 cc üç silindirli motoruyla gerçekten de 2 kat daha fazla çekiş gücüne sahip motosikletlerden biri olma özelliği taşımaktadır.

Tabuları Yıkıyor

Yamaha Türkiye pazarlama müdürü Ersin Şeker tabuları yıkacak iddialı bir motosiklet tasarımıyla müşterilerini şaşırtacaklarını ifade ederek atletik gövde tasarımı, iki ön tekerleği sayesinde daha fazla yol tutuş kabiliyetine sahip olan bu motosiklet her açıdan tabuları yıkıyor dedi.

İşte ortada duran bu özellikleri bakımından düşünüldüğü zaman Yamaha’nın alışılmışın ötesinde sıra dışı bir tasarım anlayışına dayanarak karşımızdaki yerini korumaya devam eden özellikteki ürünler arasında gelmeyi sürdürdüğünü kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Tüm bu özellikleri ışığında yamaha niken fiyat durumu bakımından başlangıca özel gayet makul fiyatlarla sizlerle buluşturulmaktadır. Bütün bu nitelikler baz alındığı zaman sizlerin de son derece sıra dışı tasarlanmış bu motosiklete sahip olmanız mümkün olacaktır. Böylelikle geleneğin dışında iki ön tekerlekli motosiklet tasarımıyla onu 365 gün boyunca çok amaçlı kullanabilme imkanı sizleri bekliyor.

Benzer Yazilar

Hatasız Kul Olmaz : Insignia

Editor

BUGATTI VEYRON SANG BLEU SPEEDBOAT CONCEPT

Ahmet DOĞDU

AUDI TRIMARAN Yat

Ahmet DOĞDU

Elektirikli Araçların Tarihi

Editor

LAMBORGHINI PERDIGON CONCEPT

Ahmet DOĞDU

Araç Alırken Dikkat Etmemiz Gereken Hususlar

Editor