Image default
FelsefErkek

Yaptığınız iş ilişkinizi Etkiliyor Mu?

Yaşadığımız ilişkiler de bu aşk ilişkisi olsun yâda arkadaşlık dostluk fark etmiyor zaman kendimizden ödün vermemiz bir şeyler için mücadele etmemiz gerekiyor. Bu kimi zaman sevmediğimiz bir film izlemek, nefret etmekte alışverişe eşlik etmek, aklımızdan geçen şey ne olursa olsun sabırla sakinleşmesini beklemek olabiliyor.
Modern zamanda yaşıyoruz. Teknoloji gelişiyor. İletişim eskiye nazaran çok daha kolay. Telefonla arayıp konuşmanın lüks olduğu bir dönemden 3G görüntü ile yediyirmidört dışarıda evde fark etmiyor görüntülü konuşmalar yapabiliyoruz. Aynı şekilde bilgisayarlarımızdan tabletlerimizden devamlı olarak iletişim halinde olabiliyoruz. Hayatımız teknolojiyle fazlasıyla dolu. Bu kadar iletişimle iç içeyken bu kadar iletişim imkânlarımız varken çağımızın en büyük problemi zaman. Kimse birbirine ayırabileceği zamanı yok. En büyük problem birbirini görememek. Şimdi bu aklar imkân arasında acaba ne kadar samimi geliyor vakit azlığı tabi ki tartışılır. Eğer seviyorsanız sevdiğiniz için vakit atılmak zorundasınız. Nekadar yoğun olursanız olun sevdiğinize ayırabileceğiniz vakit mutlaka olmak zorunda.
Olayın birde can acıtan farklı bir boyutu var oda şudur. Teknoloji iletişim kurmamızı kolaylaştırıyor evet fakat bir yandan da zamanımızdan çalıyor. Evin beyi bir el bilgisayarı kucağında ayrı koltukta çocuklar ayrı odalarda televizyon başındalar. Buda maalesef ki iletişim problemlerine yol açıyor.
Bayanlar birçok konuda erkeklere göre daha hassas daha kırılgan yapıdadır. İlgi alaka beklerler. Devamlı olarak aranmak sorulmak isterler. E durum böyleyken sizin yoğunluğunuzun ilşkininzi etkilememesi düşünülemez tabi ki. İlk başlarda anlayışla karşılanırken her şey sonrasında problem haline gelecektir. Siz siz olun dengeyi kurmaya çalışın sonrasında işinizle baş başa kalabilirsiniz.

Benzer Yazilar

ilk Buluşmanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Kadınlarda Ve Erkeklerde Arkadaşlık İlişkileri Farkı

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşmada Bu Ayrıntılara Dikkat Edin

Ahmet DOĞDU

Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı!

Editor

Erkekler ve Alışkanlıkları

Ahmet DOĞDU

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Mı Düşünüyorsunuz Şu İşaretlere Dikkat…

Yorum Yaz