Image default
Genel

Yasak İlişki:Evli Erkeklere Aşık Olan Kadınlar

Yasak ilişki olarak bilinen ve kadınların evli erkeklere aşık olmaları ve onlarla birlikte olmaya devam etmeleri farklı hikayeler ve sonuçlar doğurmaktadır. Evli erkeklere aşık olma özellikle yaşça daha küçük kadınlarda görülmektedir. Belki bir evliliğe olan imrenmeleri buna sebep olmaktadır belki de hayallerinin gerçekleşeceğine inanmaktır. Evli erkek aldatma ile hem karısını hem de birlikte olduğu kadını mutlu etme ve yaşamını paylaşma durumuna düşer. Peki evli erkeklere aşık olan kadınlar neler yaşarlar?

erkek-aldatma

Evli erkeklere aşık olma çoğunlukla orta yaş veya orta yaşın altındaki genç kadınlarda görülür. Nasıl ve nerede tanıştıkları son derece önemlidir. İlişkinin ilerlemesi ve devamındaki süreç bu tanışma ile belirlenir. Evli erkekler özellikle genç kadınları etkileyecek fiziksel özelliklere ve sosyal aktivitelere sahip değillerdir. Ancak evli olmaları ve özellikle de çocuklu olmaları farklı bir çekicilik ve dürtü uyandırır. Tanışma bir arkadaş sohbetinde olabileceği gibi, evli adamın karısının da olduğu bir toplantıda olabilir. Ancak genellikler yasak ilişki iş arkadaşlıklarında ve iş ortamlarında başlar. Evli erkek aldatma dürtüsüne daha çok hakimdir. Ama karşısındaki kadın onu baştan çıkaracak adımı atarsa işte o zaman kaçınılmaz sona doğru gidilir. Önce mesajlaşmalar ve telefon görüşmeleri yaşanır. Ardından bir yerlerde özel buluşmalar ve son olarak da cinsellik yaşanır.

evli-erkek-aldatma

Evli erkek aldatma tadını yaşarken, karısından daha çok hayatındaki kadına zaman ayırmaya başlar. kadın ise bir umutla evlenmeyi ve adamın karısından ayrılmasını bekler. Bazen çok mutlu olurlar ama çoğunlukla tartışmaların arttığı bir ilişki yaşanır. Evli erkeklere aşık olma pişmanlığı yaşansa da tartışmalar, kavgalar sanki bu yasak ilişki için doping etkisi yapar. Daha çok birlikte olurlar ve bu birliktelikler giderek cinsellik üzerine kurulur. Alınan keyifler iki karar aldırır. Ya adam boşanır ve şimdi birlikte olduğu kadınla evlenir ya da ilişki bir noktadan sonra biter, evli evine köylü köyüne gider.

Benzer Yazilar

KADINLARIN ERKEK KARİYERİNE BAKIŞI

Editor

Erkeklerin Evlilik Kararını Etkileyen 5 Faktör

Editor

Sevgililer Günü Gelirken Bilmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Bakımlı Bir Erkek Olmanın İpuçları

Ahmet DOĞDU

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Ahmet DOĞDU

Hurdadan Nasıl Motorsiklet Yapılır: Motorsiklet Tutkunlarına Özel

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz