12.7 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Vajinalog + 18

Yatak Odasının Ateşini Söndüren Alışkanlıklar

Günümüzün en büyük problemi stres çiftlerin yatak odasındaki perfomanslarını da aşağı çekmeyi başarıyor. Yatak odasındaki ateşin sönmesinde hatta bazen duman bile çıkmamasındaki nedenlerin başında gelen stres erkeklerin cinsel isteksizliğini tetiklediği gibi çoğu zaman erken boşalmasına da neden oluyor. Yatak odasındaki bu ateşin tüm dış engellemelere rağmen sönmemesi için ise yapılması gereken ise basit. Partnerinizi heyecanlandıracak bir kaç numara, seksi iç çamaşırlar ve tütsüler, sönmek üzere olan ateşin yeniden alevlenmesi için etkili yöntemlerdir.

Strese bağlı yaşanan eşler arasındaki tatsızlıklar çoğu zaman yatak odasına da yansır. Birbirini seven çiftlerin en mutlu oldukları yer olan yatak odası bu tartışmaların ve stresin ardından çekilmez bir hal alır. Sürekli hale getirilen bu yansımaların dışında tek düze hale gelen cinsellik, yatak odasındaki olimpiyat ateşini alan eşin başka kolllara koşmasını dahi sağlayabilir.Bu tatsız durumlarla karşılaşmamak ve gündelik hayatın sıkıntısını yatak odasının kapısında bırakmak sağlıklı bir cinsellik kadar sağlıklı bir ilişki için önemlidir. Eski zamane insanlarının” eşine küs ama yatağa küsme” cümleleri yatak odasındaki ateşin bir şekilde yakılmaya devam edilmesi gerektiği konusundaki nüaslı uyarılarını dikkate almak gerektiğinden eşlerin birbirlerine karşı daima anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Cinselliğin bir süre sonra rutin hale gelmesinin yanında, olsun ve bitsin anlayışıyla hareket edilmesi yatak odasındaki ateşi söndüren nedenlerden biridir. Bu tek düzelikten kurtulmak için çiftlerin seksi daha renkli hale getirecek yatak oyunlarına yönelmesi gerekir. Seksi iç çamaşırları iç gıdıklayıcı bir müzik ve mumlar bu iş için yeterli olabilir.Yatak odasında daima övülmekten hoşlanan erkeğe bu isteğini vermeniz yatak odası ateşinizin harlanmasına neden olacaktır.Erkeğin de kadının da yatak odasında birbirlerinin nelerden hoşlandıklarını bilmesi ve ona göre davranmaları da ilişkilerinin kuvvetlenmesi ve cinsel hayatlarının renklenmesinde etkilidir.

Öte yandan yatak odasına taşınan laptoplar ve telefonlarda eşler  arasındaki cinselliği olumsuz yönde etkiliyor.İnternette sörf yapma saatlerinin uzaması ve tüm ilginin sosyal medyaya yöneltilmesi gerçek hayatta çiftler arasındaki bağı kopartıyor.Birbirleri ile ilginmek yerine dış dünya ile iletişime geçen çiftler yatak odası ateşinin üzerine bu davranışları sebebi ile adeta su döküyor.

Benzer Yazilar

Erkekte Cinsellik Dürtüleri Ne Zaman Başlar?

Editor

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Editor

dövme sanatı ve kadınlar 2

Ahmet DOĞDU

İlk Gece Korkusuyla Nasıl Başa Çıkılır?

Editor

Bar Refaeli

Ahmet DOĞDU

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.1

Ahmet DOĞDU