Image default
Vajinalog + 18

Yatakta 10 Farklı Erkek Tipi

Seksi farklı şekillerde yaşayarak zevk almaya çalışan erkeklerin on farklı türünü bu makalede işledik. Narsist kimlikle sevişen yada partnerine karşı oldukça nazik olan don juanların bulunduğu erkeklerdeki cinsellik profillerini sizin için tek tek ele aldık.

1 .TİP ERKEK (Narsist) Kendisine olan hayranlığını yatak odasında daha da abartan ve aynı ilgiyi sizden de bekleyen narsist tipi erkekle seks yapmak arenada boğa ile güreşmeye benzer. Kusursuz vücudunu göstermek ve takdir almak için pozisyondan pozisyona geçen narsist erkek tipi kendisini izlemeyede bayılır.Seks sırasında sizden ne kadar harika olduğuna dair övgüler bekleyen narsist erkek modeli bu övgüyü almadan sevişmeye asla son vermez.

2.TİP ERKEK(Neandertal); Yatak odasına girdiği andan itibaren çağlar öncesine geri dönen ve kaba davranışlarla seks yapmaktan hoşlanan tiptir Neandertal. Kibarlıktan zerre nasibini almamış olan bu tip erkekler üstünüzdekileri çıkartmanızı bile beklemeden adeta parçalarlar. Size seksin böyle daha zevkli olacağına inandırmaya çalışan Neandertaller,yatak odasındaki tek hakimin kendilerinde olmasını ister.

3.TİP ERKEK (Bay tembel); Bu tipe giren erkekler çoğunlukla istekli fakat her girişimi partnerinden bekleyen  erkek tipleridir.Cinselliği yaşasam mı yaşamasam mı diye düşünürken tüm işi partnerinden bekleyen tembel erkeklerin orgazm olduğunu bile anlayamazsınız.

4.TİP ERKEK(Sinematograf); Cinsel ilişkiye gireceğiortamı film karelerinden ışınlanmış şekilde hazırlayan bu tip erkekler kafalara kazınmış replikleri seks sırasında kulağınıza fısıldamaktan çekinmez. Aslında romantik bile sayılabilen Sinematografların,izlediği her kareyi canlandırmaya kalmaları halinde sizi bekleyen uzun bir gece olacaktır.

5.TİP ERKEK(Hızlı); Tüm cinsel ilişkiyi 5 dakikaya sığdıran ve ardından aynı hızla horlamaya başlayan erkek tipidir hızlı.Sizden de aynı hızı bekleyen bay hızlıya ayak uydurmak neredeyse mümkün değildir.

6.TİP ERKEK(Yaratıcı);Bu tip erkeklerle cinsel hayatı paylaşmak hergün farklı deneyimler yaşamak demektir.Sizi hergün farklı bir konseptle karşılayan yaratıcı yatak odanızı renklendirmekte ustadır.

7.TİP ERKEK( Metodik); Seksi kurallar ölçüsünde yaşamaya bayılan metodik erkek tipi okuduğu kitaplara yada izlediği filmlere göre sevişme tekniklerini belirler. Kendince koyduğu kuralların dışına çıkılmasını istemeyen metodlarla cinsel birliktelik bir süre sonra sıkıcı bir hal alır.

8.TİP ERKEK(Güvensiz); Yatakda nasıl olduğuna dair sürekli sorular sorarak partnerine zevk vermekten öteye boğan erkek tipi güvensizler çoğu zaman daha da ileri giderek partnerinden kendisini daha önceki sevgilileri ile kıyaslamasını ister.

9.TİP ERKEK(Ergen); Bu tip erkekler ön sevişmeyi daima uzun tutar. Öpüşmekten büyük zevk alan ergenler ilerleme konusunda biraz daha geç davranırlar ve ilgileri anında gelen telefonla veya başka bir dış etkenle anında dağılabilir.

10.TİP ERKEK(Heyecanlı); Yatak odasında sizi öperken daha önce hiç bu işi yapmamış kadar heyecanlı olurlar. Ne yapacağını bilemeyen bu tip erkeklerde kontrolü daima partneri alır.

Benzer Yazilar

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Editor

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.4

Ahmet DOĞDU

Stres Erkeklerde Andropoza Yol Açar Mı?

Ahmet DOĞDU

Gündüz Arkadaş Akşam Sevgili

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz