Image default
Genel

Yatakta Kadınlara İlgi Göstermenin Alışılmadık Yolları

Bir ilişkide sevgi ve sadakat kadar önemli olan bir husus da cinsel hayatınızın sizi ve partnerinizi tatmin etmesidir. Yatakta kullanabileceğiniz birkaç teknik ile partnerinizi daha kolay doyum noktasına ulaştırabilirsiniz. Bu yöntemlerin bazılarını ve yatakta partnerinizin ilgisini nasıl çekebileceğinize dair bir fikir oluşturabilecek birkaç tüyoyu sizlerle paylaşacağız dilimiz döndüğünce tıbbi ifadelerle. Yatakta partnerinize sevgiyle ilgi göstermek oldukça önemlidir. Herkesin kendi has bir sevme şekli vardır ama sevdiğinizi belli etmeniz önemlidir.  Karşınızdakine sevginizi hissettirin bundan asla çekinmeyin. Böylece partneriniz size daha çok güvenir ve  sizinle bir uyum içerisinde hareket eder. Size uyum sağlar ve sizinle birlikte olurken endişe duymadan rahat bir şekilde ilişkiye girer ve bu da ilişkinin zevkini arttırır.

Yatakta İlgi Çekmeyi Bilin

Yatakta partnerinizin ilgisini çekmeyi bilin. Peki yatakta nasıl ilgi beklenir? Bunun için bakımlı olun, güzel kokun ve uyumak için de güzel eşofmanlar seçin bu durum karşınızdaki kişi için bir özen gösterdiğinizi gösterir ve partnerinizi cezbeder. Bu şekilde partnerinizin size yanaşmasını sağlayabilirsiniz daha atak beyler için de tüyolar sunacağız fakat bu yöntem özellikle düzenli ilişkisi olan ve geceleri birlikte yatan çiftler içindir. Bu yöntem ile ilgiliyi üzerinize çekip sevgilinizin veya partnerinizin size yaklaşmasını sağlayıp ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

kadin-erkek-iliskileri

Yatakta Uçuracak Tüyolar

Bu tüyoları biraz daha atak ve biraz daha tek gecelik ilişkiler yaşamayı tercih eden beylere yönelik olacak. “Yatakta uçuracak tüyolar” derken mecazen konuşmuyorduk bu birkaç maddede sıralayacağımız tüyolar partnerinizi zevkin doruklarına uçuracak cinsten. Buyurun beraber inceleyelim;

  • İlk tüyomuz için beyler ilişki sırasında partneriniz kucağınızda ve yüzü size dönük şekilde olmalıdır. Vajinal yoldan ilişkiye girdiğiniz partneriniz kucağınızdayken bir elinizle kalçasını aralamak diğer elinizin baş veya orta parmağı ile masaj yapmak. Bu partnerinizin anal ve vajinal yoldan aynı anda uyarılmasını sağlayarak orgazmı kolaylaştırır.
  • İkinci tüyomuz ise ön sevişmeyi uzun tutmanız ve sürekli aynı tempoda değil partnerinizle senkronize bir şekilde yavaşlayıp hızlanarak bu aşamayı devam ettirmeniz şeklinde. Bunun yanı sıra partnerinizi okşarken biraz daha yoğurmak niteliğinde sıkacak şekilde kavramanız da faydalı olur. Bu yoğurma sırasında tırnaklarını partnerinizin tenini çok çizmeden tırnaklarınızı sürmeniz de etkili olabilir.
  • Son tüyomuz ise meme uçlarını içeriyor. Meme ucundan uyarılmayan kadın sayısı oldukça azdır. Partnerinizin meme uçlarına dilinizle masaj yapmanız ve bu kısmı acıtmayacak şekilde yoğurmanız veya meme ucu avuç içinizde kalacak şekilde tüm memeyi sıkmanız da oldukça uyarıcı bir etki yaratabilir.

Bu tüyolar ile partnerinizin daha kolay uyarılması sağlayabilirken daha fazla da çeşitlendirilebilir. Umarız ki herhangi bir yanlış ifade kullanmadan olabildiğince bilimsel bir şekilde anlatabilmişizdir.

Benzer Yazilar

Ayrılık Sonrası Bunları Yapmayın

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Ahmet DOĞDU

En Eğlenceli Mobil Oyunlar

Editor

6 Adımda İtalyan Erkekleri Tanıyalım

Ahmet DOĞDU

Her Yaşında Güzel, Hep En Güzel: Sahnede Bir Tanrıça, Zuhal Olcay

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Oldukça Çekici Yapan Hareketler

Yorum Yaz