Image default
Vajinalog + 18

Yatakta Söylenmemesi Gereken Sözler

Cinsel hayatın ve seks yapmanın hayatımız üzerinde olumlu etkileri artık şüphe götürmüyor. Düzenli ve mutlu bir seks yaşamının sosyal hayatın, özel ve iş hayatımızın daha verimli geçmesi için son derece etkin bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz. Peki partnerize veya eşinizle cinsel hayatınızın içerisinde, yatakta söylenmemesi gereken sözler nelerdir. Sevişme esnasında konuşulmaması gereken konular vardır elbette. Dilinize hakim olmanız gereken konuların başında geçmiş sevişmeleriniz gelmelidir. Ne olursa olsun, geçmişi yatakta konuşmayın. Şuan beraber olduğunuz partneriniz veya eşiniz bunu istese bile asla yapmayın ve konuyu değiştirin.

yatakta-konusmak

Yatakta söylenmemesi gereken konulardan biri de, cinsel hayatınızda ve sevişmeniz de memnun olmadığınız davranışları konuşmak gelmektedir. Sevişme anında bunları söylemektense seviştikten sonra konuşmanız sizi daha mutlu edecektir. Böylece birbirinizi daha iyi anlayarak bir sonraki sevişmeniz daha verimli geçecektir.

Sevişme esnasında aceleci olmayın. Kafanız dolu veya sevişme dürtünüz yoksa bunu en başından söyleyin. Sevişmeye başladıktan sonra zevk almadığınızı, aceleci olarak, sevişmeyi hemen bitirme isteğinizi söyleyerek asla eşinize yansıtmayın. Fiziksel eksikleri ve kilo sorunlarını asla yatakta konuşmayın.  Çıplakken daha fazla belli olabilecek fiziksel özellikler içerisinde, kilolu olma, orantısız vücut organlarının eleştirisini yatakta konuşmayın. Belki daha sonra kibar bir dille eşinize veya partnerinize söyleyebilirsiniz.

sevisme-esnasinda-konusma

Yatakta söylenmemesi gereken biri de sevişmenin gidişatının karşınızdaki eşinize mutluluk verip vermediğini sormaktır. Sevişme esnasında hoşuna gidip gitmediğini asla sormayın. Farklı etkenlerden dolayı, stres, yorgunluk gibi olumsuzluklar yatağa yansıyabilir. Bu nedenle sevişmeniz de bu tarz söylemleri yatakta konuşmayın. Böylece anı yaşayarak, eşinize veya partnerinize değer verdiğinizi göstererek sevişmenize devam edin. Eşinizi kırmadan, onun duygularından şüphe etmeden, fiziksel özelliklerini yargılamadan ve en önemlisi geçmiş ilişkileri yatağa taşımadan daha mutlu ve zevkli sevişmeler yaşayabilirsiniz.

 

 

Benzer Yazilar

Kadınların Sevdiği Oral Seks Teknikleri

Editor

Vazektomi Nedir? Erkekte Kısırlaştırma Neden Yapılır?

Ahmet DOĞDU

Türk Erkeklerin Beğendiği Kadın Vücutları Nelerdir?

Editor

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Ahmet DOĞDU

Vajinismus ile Başa Çıkma Yöntemleri

Editor

Irina Shayk

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz