Image default
FelsefErkek

Yataktaki Büyüyü Kaçıran 4 Hata

Kadınlar ne ister? İyi bir evlilik, iyi bir ev, iyi bir araba ve küçük küçük tatlı çocuklar. Bu istediklerinden biri veya birkaçı olmazsa mutsuz olurlar. Sürekli bir beklentileri vardır, bazen ne beklediklerini kendileri bile bilmezler. Kadınlar kocalarından veya sevgililerinden çok çabuk soğuyan insanlardır. Araya bir soğukluk girince tekrar ısıtmak çok zordur. Arayı sıcak tutmanın en başlıca yolu da yataktan geçer. Eğer çok sağlıklı bir cinsel hayatınız varsa hayatınız o kadar anlamlı ve mükemmel geçer.

Küçük Sürprizler

Cinsel hayatı canlandırmanın yolları küçük sürprizlerden geçer. Kadın size ne kadar aşıksa o kadar güçlü cinsel istekte bulunur. İlk kez tanışıyormuş gibi hediyeler alın, şiirler yazın ve sürprizler yapın. Meyvesini mutlaka yersiniz. Hiçbir çaba karşılıksız kalmaz emin olun.

cinsel-hayati-canlandirmanin-yollari.jpg

Araştırma

Cinsel hayata renk katacak yöntemler bulmak o kadar zor değildir. İnternette milyonlarca cinsel içerikli ürün varken renk katacak illaki bir ürün bulursunuz. Aromalı yağlar, cinsel oyuncaklar beklenmedik bir biçimde cinsel hayatınıza renk katabilir. Tabii aşırıya kaçmayın. Eşini tanıdığınız kadarıyla alışveriş yapın beklenmedik sonuçlarla karşılaşmayın.

Güven

Kadın yatakta ne ister? Elbette güven ister. Sonra performans gelir. Yalnızca kendinizin zevkini değil karşınızdakinin de zevkine önem verin. Karşılıklı yapılan bu işlerde bu çok önemlidir. Empati kurun, eğitim alın. O ne kadar mutlu olursa emin olun sizde o kadar mutlu olacaksınız. Aceleci davranmayın, anın tadını çıkarın. Yavaş ilerleyin ve isteklerine kulak verin. Ona olan aşkınızı her defasında belli edin, kulağına fısıldayın. Küçük dokunuşlar büyük olayları tetikler, küçük dokunuşlar yapın. Karşınızdakini sıkmayın rahat rahat nefes alın. İşte bunları sağladığınızda istekleri sağlamış olacaksınız ve sizde mutlu olmanın keyfine varacaksınız.

cinsel-hayata-renk-katacak-yontemler.jpg

Zaman ve Mekân

Karşınızdakini iyi tanıyın. Bütün noktalarını öğrenin ve uygulayın. Zaman isteyen süreçlerde zaman verin ve mekânı elbette çok iyi seçin. Çünkü kimse otel köşelerinde cinsellik düşünmez. Sürekli farklı mekanlar farklı dokunuşlar arayın.

kadin-yatakta-ne-ister.jpg

Benzer Yazilar

Kadınların Kabul Etmesi Gereken Önemli Gerçek: Halı Saha Maçları

Ahmet DOĞDU

Hak Ettiğin İlişki, Yaşadığın İlişki Mi? Emin Misin?

Flört İnsanı Mısın Uzun İlişki Mi?

Editor

Kadınların Tahammül Edemediği 5 Davranış Şekli

Baba Olmaya Hazır Mısınız?

Editor

Kadınları Etkilemek İçin 5 Önemli İpucu

Editor

Yorum Yaz