Image default
Vajinalog + 18

Yaz Aşkı Kışında Devam Edebilir Mi?

Yaz aşkları denilince akla hep kısa süreli ilişkiler gelmektedir. Fakat gerçekten doğru bir uyum yakalanıp evliliğe kadar giden ilişkiler de bulunmaktadır. İlişki uyumu bu aşkların devamında en önemli faktörlerden biridir. Peki yaz aşklarını kışa nasıl taşırız ? İşte size  yol.

1)İlişkiye ayrılan zaman

Ne kadar kendi koşturmacalarınız, iş yükünüz veya okulunuz olsa da ilişkinize doğru zamanı ayırmazsanız tam olarak gelişemeyecektir. Çiftler bu zamanı birbirine ayırmalı ve uygunluk durumu değerlendirilmelidir. Aksi takdirde ilgi azalacak ve yaz aşkı yaz döneminde kalmaya mahkum olacaktır.

2)Yaş uygunluğu

Bazı durumlarda yaş farkı göze görülmese de iki kişinin yaş farkının belirli düzeyde kalması ilişkinin geleceği için oldukça önemlidir. Yaş farkı tahammül edilemeyecek bir dereceye vardığında ortaya çözülemeyecek sorunlar çıkabilmektedir.

3)Birbirini iyi tanımak

Yaz kış fark etmez. Doğru ilişkinin kurulması ve uzun ömürlü olması için birbirini tanımak oldukça önemlidir. Kişiler birbirini tanımadan anlık heyecanla bir ilişki kurarsa bu ilişki malesef kısa ömürlü olacaktır.

4)Şehir farkı

Aynı şehirde olunmasa da birbirini görmek için bu şehirler arası fark ortadan kaldırılabilir. Özellikle kısa mesafeli şehirlerde gidip gelmek daha kolay olacaktır. Bu nedenle sevdiğiniz kişi için mesafe farklarını ortadan kaldırmaya çalışmalı bu sayede birbirinizi daha çok görmenin yollarını aramalısınız.

5)Doğru iletişim

Doğru iletişim her ilişki için olmazsa olmazdır. Fakat uzak bir ilişki için her şeydir. Bu nedenle birbirinizi anlamaya çalışmalı ve doğru iletişim ile sorunları kısa zamanda çözmelisiniz. Bu çözülemeyen durumlarda araya soğukluk girmekte bu soğukluk da ilerledikçe sorunlar daha çok belirmektedir. Sevgi, saygı , doğru iletişim ile yaz aşkınızı kışa hatta bir ömüre taşıyabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Kel Erkekler Yatakta Daha mı Başarılı?

Dövme Sanatı ve Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Sekste Prezervatifin Önemi Nedir?

Editor

Kendini Çeken Modeller

Ahmet DOĞDU

Porno İzlemenin Yan Etkileri Nelerdir?

Editor

Gerçek Olduklarından Bile Şüpheliyiz..!

Ahmet DOĞDU