Image default
Vajinalog + 18

Yaz Aşkınızı Bulmaya Hazır Mısınız?

Yaz aşkı deyince hepimizin aklına hem renkli hem de mükemmel bir ilişki uzmanı aklımıza gelmektedir. Sağlıklı bir ilişki için yapmanız gerekenler bulunmaktadır.

1- Hayatınızı Gözden Geçirin

Kendinize ilişkiye hazır olup olmadığınızı sormadan önce mutlaka, vizyonumuzu ve ne istediğinizi ortaya kesin olarak ortaya koymalısınız. Hedefiniz asla benim de bir yaz aşkım olmalı, şeklinde olmamalıdır. Böyle bir düşünce yerine, istediğiniz yaşam standartlarına ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız. Hayalini kurduğunuz ya aşkının hangi özelliklere ya da nasıl davranışlara sahip olmasını istediğiniz belirleyin. Eğlenceli ve heyecan dolu bir yaz aşkına sahip olabilirsiniz.

2- Kendinizi Keşfedin

Bir ilişkiye başlamadan önce kendinizi çok iyi tanımanız gerekmektedir. Yani sizi neyi ve kimin tatmin edebileceğini bilmelisiniz. Ancak buradaki püf nokta, yaz aşkınızın anlık olan biri mi olacağını ya da uzun vadeli bir ilişki olacağını mı belirlemeniz gerekmektedir.

3- Sınırlarınızı Belirleyin

Aslında hayatta her tür ilişki türü için unutulmaması gereken en önemli nokta, herkesin sınırlarının olacağıdır. Bu nedenle, sınırlara saygı göstermeniz, ilişki açısından empati duygusu denilen kavramı güçlendirilmesini sağlar.  Yani ne için kime ne kadar özveri gösterebilirsiniz, bunu önceden belirlemeniz gerekmektedir.

4- Hayalperest Olmayın

İzlediğimiz aşk filmlerine bakarsak, hepimiz bir iç geçiririz ve keşke bizim de karşımıza böyle bir kişi çıksa diye düşünürüz. Ancak bunu isterken, kendinizi göz ardı etmemelisiniz. Hayalperest olmayın, demek tabii ki hayal kurmayın manasını taşımamaktadır. Sadece hayal kurarken, gerçekleri de göz ardı etmemeniz önemlidir. Yani filmlerdeki karakterlere özeniyoruz ve sonuç olarak şu gerçeği kabul etmeliyiz: Biz bir film karakteri değiliz ve yaşadığımız şeyler son derece gerçek. Bu nedenle, yaz aşkını bulmak için bütün bu kriterlere dikkat etmeniz gerekiyor olmanız gerekmektedir. İyi şanslar.

Benzer Yazilar

Sekreter Olmak için Sadece Gözlük Yeterlimi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Sık Yaptığı Seks Hataları

Ahmet DOĞDU

Erkekte Cinsellik Dürtüleri Ne Zaman Başlar?

Ahmet DOĞDU

Bir Kadını Geri Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Editor

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Sevişmeyi Bildiğini Sanan Erkeklerin Yaptığı 3 Hata

Ahmet DOĞDU