Image default
Kapak

Yaz Ayında “En Mekanlar “Bu Yazımızda…

Yaz geldi… Doğa canlandı. Müthiş renk cümbüşü ile kışın kasvetli modundan kıpır kıpır moda geçmiş durumdayız. Tabi bu modlara uyuşma gerçekleştirmek de şart oldu elbet. Size tam da bu noktada 2019 yazının vazgeçilmezleri ve en fazla uğranılan yerlerini paylaşmak istedik, hem de hem Türkiye hem dünya örneklerini seçip zengin bir tablo sunmaya çalıştık elimizden geldiğince…

  1. Sadece 2019’un Değil Her Sene Türkiye’nin En” lerinden Olmayı Başaran Fethiye…

Fethiye denilice aklımıza ilk gelen deniz ve tatildir. Kaçınılmaz ikili olarak hayatımızdalar. Bu kadar özel bir doğa ve uluslar arası standarttaki turistik yapılaşmasıyla elbette ki 2019 yazının da en popülerlerinden biri olmuş durumda.

  1. Egzotik TatilTercih Edenlerin En Uğrak Noktalarından Cook Adaları – Aitutaki

aitutaki plajları, aitutaki nerede

Ada ve doğanın bakir görüntüsünün en güzel iki tezahürünün buluşma noktası Aitutaki bu ortam özleminde olanların kesinlikle tercih etmesi gereken ve zaten 2019 yazının en uğrak noktalarından olmayı başarmış olan bu olağanüstü yerde sizler de yerinizi almalısınız.2019 yazının olmazsa olmaz mekanlarından olmayı hak etmiş olan büyülü ada sizlere de misafirperverlik yapmak için tüm güzelliğiyle hazır ve nazırdır… Bilginize

  1. Hoş Bir Yaz Klasiği Olan Bora Bora Adaları

2019 yazının bir diğer olmazsa olmazı, uluslar arası turist çekim alanıyla bitmez popülaritesiyle, Pasifik okyanusunun güzeller güzeli, etrafının Hindistan ağaçlarıyla dolu tam bir bakir ada güzelliğindeki Bora Bora adaları, sadece balayı değil, doğa ve su sporları severlerini 2019 yazında da kendine aşık ettirmeye devam etmekte.

  1. Yunanistan’ın En Popüler Adalarından Santorini ve Plajları 2019’da Da Doldu Taştı…

Santorini plajları, Santorini uçak bileti, Santorini 2019

Bilinen plajların dışında, alışılmışın dışında kızıl ve siyah renkli kızıl renkli volkanik plajları da görmek istiyorum diyenler Santorini ve plajlarını muhakkak görmelisiniz. Zira 2019 yazının olmazsa olmaz mekanlarından olmayı hak etmiş bir diğer mekan da bizzat Santorini olmuştur.

  1. 2019 Yılında Yıldızı Parlayan İrlanda

İrlanda da nereden çıktı diyenlere siz daha belli ki Athlone’u keşfetmemişsiniz diyoruz.Zira ülkenin merkezinde gerek İrlanda mutfağını ve gerekse Irish pub kültürünün en iyi deneyimleneceği son yılların ve 2019 yazının olmazsa olmaz mekanlarından olmayı hak etmiş sürpriz bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

athlone Irlanda, Irlanda favori yerler, Irlandada nereye gidilir

  1. Mükemmel Doğa Resimleri Söz Konusu Olduğunda ve Yaz Tatili Seçeneğinde Elbette ki Phuquoc Adası Es Geçilemez

Denizinin turkuaz rengi, beyaz sahili ve en muhteşem palmiye görüntüleriyle adeta dünyadaki cennetin tezahürü olan Phoquoco adası yaz tatilinin en orijinal manzaralarını tatilcilerle paylaşmaya devam etmektedir.

  1. Lara’sız Yaz Tatili Eksik Kalır

Ülkemizin yüz akı, güzelliğin çoklu tezahürü 2019 yılının olmaza olmaz mekanlarından olmayı hak etmiş bir diğer yaz yıldızlarındandır. Gerek tarihi gerek doğal tartışma götürmez güzellikleriyle sizleri de ziyareti için beklemekte

  1. Samimi, Küçük Ama özel Kent Alagavre de Uzun Süredir Yaz Aylarının Gözdesi Kalmayı Sürdürmekte…

Portekiz’de sakin harika doğasıyla ve mükemmel deniziyle kendini dinlemek ve stresten uzaklaşmak gayretinde olan metropol insanlarının uzun süredir vazgeçemediği yaz mekanlarından olmayı başarmış sürpriz bir yerleşke.

Benzer Yazilar

Matrix Reloaded

Ahmet DOĞDU

Votka Nasıl İçilir?

Ahmet DOĞDU

Tercih Ettiğiniz Alkollü İçecek Kişiliğinizi Ele Veriyor

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Zengin Futbolcuları

Ahmet DOĞDU

Yaz Güneşine Kafa Tutmayın!

Ahmet DOĞDU

Vizesiz Gidebileceğiniz Ülkeler

Ahmet DOĞDU