Image default
Erkek Moda

Yaz Aylarında Tercih Edebileceğiniz Erkek Giyim Markaları

“Ne giysem” mevsimi yaz geldiğinde alışveriş için kollar sıvanıyor. Halihazırda yapması zor olan erkek giyim yaz kombinleri yaz aylarında daha da zorlayıcı olabiliyor. Monoton bir çizgi tutturmaktan hoşlanmayanların ise farklı stil arayışları kafalarda çözülemez karışıklıklara gebe kalıyor. Bu yüzden önemli markaların belirleyici stilleri bu bağlamda belirleyici oluyor.

Erkek giyim markaları 2019 yaz

Dolce & Gabbana

Dolce& Gabbana yaza çok iyi hazırlanmış olacak ki en renkli çıkış bu markadan oldu. Yazın coşkusunu üzerinde taşıyan kumaşlarla tüm ilgiyi üzerinize çekmenizi sağlayacak. Karakterli kesimlere sahip olan bu marka erkek giyim stilleri konusunda kendisini dahi aşmış. Seküler çizgilerle eğlenceli desenleri aynı podyumda buluşturarak bu yılın modasına iddialı bir imza bırakmış oldu. “DNA Evolution” adını verdiği bu imza ile tarihte birbirine zıt düşmüş kavramların çatışmasını yansıtıyor.

Dior Homme

Geçmişe göz kırpan ama bugününden de kopamayan Dior Homme, kruvaze erkek takımlarıyla ses getiriyor. Transparan tasarımlarıyla cesur bir tavır sergilerken oversize modelleriyle her tarza hitap edebileceğini kanıtlıyor. Erkek giyim yaz tarzları konusunda belirleyici bir marka olmaya devam eden Dior Homme, pastel renklerdeki takım elbiseleriyle çok konuşuluyor.

Erkek giyim stilleri 2019 yaz

Hermés

Bacaklarına güvenen erkekler için en uygun markalardan biri Hermés. Çünkü dar kesimli kısa şortlar, erkek giyim yaz kombinleri için sıklıkla tercih ediliyor bu markada. Öne çıkan parçalardan biri de sandaletler oluyor. Yazın havasına keskin çizgilerle giren karakterli erkek sandaletleri maskülenliği şık bir dokunuşla doruklara çıkartıyor.

Tom Ford

Ne istediğini bilen erkeğin markası Tom Ford, takım elbiseler konusunda erkek giyim yaz tarzları için kilit markalardan biri oldu. Renklerin ağırlığıyla salt bir maskülenlik yakalayan Ford, ağırbaşlı bir duruş sergilemeyi hedefleyenlerin gönlünü fethetti.

Louis Vuitton

Sıra dışılığın en güzel örneklerinin sergilendiği marka Louis Vuitton, absürt kesimler ve oversize modellerle yazı canlandırmaya geliyor. Canlı renklerin yaşam bulduğu bu markada geniş kesimli boru paça pantolonlar ilginç tasarımları sahip tişört ve trençkotlarla kombinlenebiliyor. Louis Vuitton, erkek giyim stilleri konusunda referans bir marka olduğu için her bir tasarım ses getiriyor.

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin Vazgeçilmezi: Ekose Gömlek

Ahmet DOĞDU

Pompadour Saç Stili

Erkek Led Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Etkileyici James Dean Stili

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise ve Gömlek Uyumunda Dikkat Edilecekler

Ahmet DOĞDU

Erkek Gardırobunda Mutlaka Bulunması Gereken Sonbahara Geçiş Parçaları