Image default
Erkek Moda

Yaz Aylarının En Tarz Saç Modelleri

Kavurucu ve bunaltıcı sıcak havalarda saçlarla uğraşmak çoğu zaman biz kadınlar için eziyet halini almaktadır. Mümkün olduğunca çabuk yapabileceğimiz ve şık duran saç modellerini yaz aylarında tercih ederiz. İşte yaz aylarında hem sizi rahatlacak hem de şık olmanızı sağlayacak saç modelleri içerisinde bazılarından makalemizde bahsedeceğiz. Haydi başlayalım.

1- Su Dalgası

Saçınızı kendi doğal haline bırakabilirsiniz ya da saçlarınızın düzlüğünden yakınıyorsanız, geceleri yatmadan önce saçlarınızı örerek sabah kalktığınızda dalgalı bir saça sahip olabilirsiniz. Sabah kalktığınızda dalgalı saçlarınıza köpük sürmeniz, saçlarınızın daha hacimli görünmesine sebep olabilmektedir.

2- At Kuyruğu

Hem günlük yaşantımızda hem de şık olmak istediğimiz zamanlarda kullanabileceğimiz bir saç modellerinden biri de at kuyruğudur. Bunun dışında saçı çok zor şekil alan ve sıcaktan bunalmış olan kişilerin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. At kuyruğu modelini oluştururken, sıkı bir şekilde hiçbir yerden saç çıkmayacak şekilde toplayabilir ya da at kuyruğunun kenarlarından saç çıkararak daha doğal bir hava katabilirsiniz.

3- Topuz

Yaz aylarının bunaltıcı havası içerisinde kısa ya da uzun saçlı fark etmeksizin herkesin tercih ettiği ilk tercih topuz modelidir. Renkli tokalar ve saç bantları, bandanalar kullanılarak çok daha güzel modeller elde edebilirsiniz.

4- Örgü

Örgü saçlar her zaman pratik ve şıktır. Ayrıca örgü modelleri plajlara giden kişiler için de oldukça hayat kurtarıcı bir özelliğe sahiptir. Herkesin severek kullandığı modeller arasında gelmektedir.

5- Islak Görünümlü Saçlar

Islak görünümlü saçlar, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Ayrıca birçok ünlünün tercih ettiği saç modelleri arasından öne çıkmaktadır. Ayrıca, saç aksesuarları ile düz ve hareketsiz olan saçlarınıza hareket katabilir ve aynı zamanda saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Ahmet DOĞDU

Lacivert Takım Elbise Kombinasyonları

Ahmet DOĞDU

Erkek Ayakkabılarında 2018 Modası

Editor

Erkeklerde Osmanlı Tarzı Yüzük Modası

Mango’nun Kalabalığına Artık Erkeklerde Karıştı

Ahmet DOĞDU

2018 Yelek Stili