Image default
Erkek Moda

Yazın Olmazsa Olmazı Şort Modelleri

Yaz ayları geldi çattı.Artık pantolonların yerini daha kısa ve rahat olan şortlar almaya başladı. Erkek giyiminin en yaygın modellerinden olan şort modelleri bu sene tam da size göre. Her türlü tişört veya gömlek ile rahat raht kombin yapabileceğiniz bu modeller ile hem tatil bölgelerinde hem de şehir merkezinde şıklığı yakalayabileceksiniz.

*Şort ile tarz yaratmak

Artık hemen her kesimde erkeğin rahatlıkla kullanabildği şort modelleri her markaya göre farklılıklar gösterebilmektedir. Kısa ve dar olan modellerden geniş kesimlere kadar ilerleyebilen şort modelleri yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sıcak günlerde kot pantolonla başınız derde girsin istemiyorsanız bu yazın modellerine mutlaka bakmalısınız.

*Modern kesimler

Eskiden sadece salaş kesim şortlar bulunmaktayken şimdilerde şık ayakkabılar ile de giyilebilen şort modelleri modern çizgileri ile de bu yazın gözdesi. Kot desenli şortlar özellikle beyaz renkli gömlek veya tişörtlerle oldukça uyumlu bir görüntü çiziyor. Bunların altına giyebileceğiniz loafer tarzı ayakkabılar günlük şıklığınızı ortaya  çıkaracaktır.

*Her boya uygun modeller

Farklı boylarda olan bu şort modelleri her boya uygun kesimlerle sizlere göre. Diz altı veya diz üstü şort modelleri artık erkekler için de ayrılmış durumda. Bu modelleri kendinize uygun bir şekilde seçebilir ve farklı renklerini de rahatlıkla edinebilirsiniz.Bermuda şortlar yine her yaz olduğu gibi bu yaz da moda. Bermuda pantolonlar ile de şıklık yaratmak artık çok kolay.

*Akşam şıklığı

Sadece günlük olarak değil akşam özel planlarınız için de şortları rahtlıkla kullanabilirsiniz. Doğru modeli doğru şekilde kombin yaptığınızda hem rahat hem şık olmanın tadına varacak ve bu tattan vazgeçemeyeceksiniz. Şort modellerini dar kesim seçmek bu şıklığı desteklemek için yardımcı olacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu

Erkek Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Mutlaka Sahip Olması Gereken Şeyler

Ahmet DOĞDU

Sportif Görünüşte 2016 Etkisi

Ahmet DOĞDU

Hakiki Erkek Deri Montlar

Editor

Dizel ve Adidas Originals sınırlı sayıda ayakkabı

Ahmet DOĞDU