Image default
Erkek Moda

Yazlıkların Kilit Parçası Polo Tişörtler

Baharın gelmesiyle beraber kışlıklar kalkarken yazlıklarda hem dolaplarda hem de mağaza raflarında yerini almaya başlıyor. Sıcak havaların kurtarıcısı ise elbette polo yaka tişörtler. Her tarzı yakalamanın mümkün olduğu pola yaka tişörtlerin özellikle kurtarıcı renklerini dolaplarda bulundurmak acil durumlar için oldukça faydalı olacaktır.  Pola yaka tişört hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıkça tercih edilen tişört modelleri arasında. Kombinlemesi oldukça kolay olduğu için kadın erkek fark etmeksizin giyilebiliyor.

Klasik ve Spor Tarz Bir Arada

Keten pantolonla kombinleyebileceğiniz gibi kot pantolon ya da şortla da kolayca kombinlenebilen polo yaka tişörtler hem klasik hem de spor tarzı bir arada yakalayabiliyor. Takım elbise giymeyi sevmeyenlerdenseniz, düğün nişan gibi takım elbise gerektiren yerlerde pantolon üzerine giydiğiniz pola yaka tişörtünüzü blazer ceketle kolayca kombinleyebilirsiniz hem kravat derdinden kurtulmuş olursunuz hem de spor klasik tarzınızla bulunduğunuz ortamda yabancı kalmazsınız.

Farklı Kombinlere Müsait Parçalar

Kadınlar içinde farklı kombinleme alternatifleri olan polo yaka tişörtler eteklerle kombinlenebileceği gibi,  pantolonla ya da salopetlerin içine giyilerek farklı bir tarz yakalanabilir. Markası ne olursa olsun üretiminde kaliteli kumaş kullanılmış olan polo yaka tişörtler üzerinizde oldukça kaliteli ve iddialı duracaktır. Satın alırken kurtarıcı renkler olan siyah ve beyazın dışında mutlaka size yakışan renkleri tercih etmelisiniz.

Beden Seçimine Dikkat

Dolabınızdaki diğer kıyafetlerle uyum sağlayabilecek renkleri tercih etmek kombin sırasında size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Acil durumlarda rahatça giy çık yapabileceğiniz polo yaka tişörtlerde dikkat etmeniz gereken son ayrıntı ise bedeninize tam oturması yani fazla dar ve bol olmamasıdır. Diğer hallerde üzerinizde farklı duracak tişört sizi olduğunuzda kilolu gösterebilir ve tarzınız hakkında doğru ipuçları vermez. Bu yüzden satın almadan önce mutlaka denemeyi unutmayın.

Benzer Yazilar

Tarz Giyim Fit Vücut

Editor

Kadınların En Sevdiği Erkek Parfümleri

2017 Yılında Tercih Edilebilecek Sandalet Modelleri

Takım Elbisesine Uygun Kravat Arayanlara Beymen Kravat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Estetik Müdahalelere Bakış

Ahmet DOĞDU

En Şahane Kızılı Erkeklere Sorduk

Ahmet DOĞDU