Image default
Erkek Moda

Yeni Erkek Modasında Alışamadıklarımız

Erkek modasının alışılamayan halleri

Son yıllarda kadın modası kadar erkek modasının ön plana çekildiğini görebilirsiniz. Yeni ve farklı ürünler, erkek modasına canlılık katar. Lakin bazı ürünlerin veya kombinlerin erkek modası içinde alışılamayan öğelerden olduğunu görebilirsiniz. Günden güne farklılaşan moda dünyasının erkekler için üretilen ürünlerine ayak uydurmak kolay olmuyor.

erkek-modası

 

Tayt pantolon giyen erkekler

Her ne kadar modern görünüm sergilense de toplumumuzca bir türlü alışılamayan ürünlerdendir. Yapılan kombinlerin hoşluğu yerine farklı duruşu ile dikkat çeken bir kıyafet türüdür. Ünlülerin sık tercih etmeye başladığı pantolon çeşitlerindendir. Lakin halk arasında yaygın hale gelmesi için zaman gereklidir. Dizi ve filmler aracılığı ile kullanımı gençlerin psikolojisine normal gelmeye başlayacaktır.

erkek-tayt

Aşırı V yakalı ürünler

Normal şartlarda oldukça hoş duran ve sık kullanılan V yakalar boyut değiştirdi. Aşırı V yaka olarak karşınızı çıkan tişörtlere henüz alışılmadı. Bayanlar bu ürünlerin abartı olduğunu düşünmektedir. Rahat olmaları ve farlı duruş sergilemeleri nedeniyle erkekler bu ürünlerin kullanımını artırmaya çalışmaktadır. Sıra dışı görünümüyle dikkat çeken bu ürün grupları, moda dünyasında geniş yer bulmaya başladı.

V-Yaka

 

Büyük deri çantalar

Moda dünyasının yeni trendlerinden olan, farklı renklerde bulunan büyük yapılı çantalar, erkek modasında henüz benimsenmedi. Defilelerde sık gördüğümüz bu ürünler, farklı erkek aksesuarları niteliğindedir. Tabuları yıkmak isteyen erkeklerin kullanımına açıktır.

deri-canta

 

Moda dünyasına hızlı giriş yapan ve defilelerin gözde ürünlerinden olan bilek boy erkek pantolonlarının kullanımı yaygın hale gelemiyor. Ünlülerin kullanımına başladığı bu ürünleri, halk benimsemekte zorluk çekiyor.

erkek-aksesuar

 

Farklı ve klasiklerden uzak hali ile göz dolduran bu ürünler, model ve renk seçenekleri ile beğeniye sunuluyor.  Bunlar alışılamayan erkek modası ürünlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer Yazilar

Spor Ceketler ile Tarzınızı Konuşturun

Erkek Tommy Hilfiger 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Bermuda Modelleri

Gri Takım Elbise ile Her Zaman Şık Olun

Editor

Kısa Kollu Gömlek

Ahmet DOĞDU

Gömlek ve Kravat ile Giyebileceğiniz 8 Hırka

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz