Image default
Genel

Yeni İphone Ve Söylentileri

2018 yılı itibari ile Apple’ın efsanevi telefonu iPHONE hakkında da söylenti üzerine söylenti geliyor. Daha farklı ne gibi özellikler olabilir derken bir sürü yenilikten bahsediliyor. Bazı haberler dört tane bazıları ise üç tane yeni iPHONE modelinin bu yıl piyasaya sürülebileceğini söylüyor. Peki farklılıklar neler?

Ekranlarda değişiklik olabilir.

Bu yıl çıkacak yeni modellerin LCD ve OLED ekrana sahip olacağı söylentiler arasında. LCD ekranlar 5,7 ve 6,0 inç’lik, OLED ekranlar ise 6,0 ve 6,4 inç’lik olabilir. Yüksek çözünürlük ve ekran kalitesi ile bu ekranlara sahip telefonlar daha ayrıcalıklı olacaktır.

Kablosuz şarj aletine sahip olabilir.

Yeni çıkan modellerde şarj için kabloya ihtiyaç duyulmayacağı söyleniyor. Ancak böyle bir durumda elektrik kaynağına nasıl bağlanacağı hakkında net bir açıklama ya da tahmin yok.

Üç boyutlu algılama özelliği söylentiler arasında. 

Tedarik zinciri tarafından hazırlanan raporda yeni modeller içinde üç boyutlu algılama özelliği olabileceği belirtiliyor. Ancak bu özelliğin nasıl sağlanacağı bilinmiyor. TrueDepth kamera seçenekler arasında ancak başka bir teknoloji de geliştirilmiş olabilir.

Kimlik tanıma sistemi aynı kalacak.

Halihazırda Touch ID kimlik tanıma sistemi kullanılan telefonların yeni modellerinde Face ID sistemine geçilmemesi bekleniyor. Parmak izi ile kimlik tanımaya devam edilecek gibi görünüyor.

32 GB ve 128 GB’lık depolamalar.

32 veya 128 GB depolama alanına sahip olacağı söylenen telefonlarda ayrıca 2 GB RAM olacağı da konuşulanlar arasında. A10 işlemci sistemi bulunması ihtimali yüksek olan yeni model telefonların hakkındaki bilgiler sadece söylenti boyutunda. Çünkü tedarik zinciri dışındaki resmi kaynaklardan gelen herhangi bir bilgilendirme bulunmamakta. Yine de çıkan haberler ve geliştirilmişe benzeyen içerikler tüketici için umut verici olmaya devam ediyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Başrol Oynadığı Reklamlar

Ahmet DOĞDU

BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Editor

Ne İster Bu Erkekler?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Tercih Ettiği Teknolojik Aletler

Editor

5 Mükemmel Öpüşme Tavsiyesi!

Editor

ERKEKLERE BÜYÜK KOLAYLIK,LAZER EPİLASYON!

Editor

Yorum Yaz