Image default
Erkek Moda

Yeni Moda Kazıtılmış Saç Tipi

Erkek saç modelleri içerisinde son dönemde en çok moda olan saç modeli kazıtılmış saç modelleridir. Gerek sokak modasında gerekse ünlülerin yarattığı saç modasında, erkeklerin gür saçlarını gösteren modeller trend olmuş durumda. Aynı zamanda saç modelleri içerisinde kazıtılmış saçlar da oldukça moda.  Bu sebeple her iki modeli de öne çıkarmak isteyen erkekler, karma bir trend yakalamış durumdalar.  Erkeklerin saç modeli tercihi bu sebeple son dönemde bu şekilde şekillenmiş durumda.

kazitilmis-sac

Saçları dökülen veya seyrekleşen erkeklerinde tercih ettikleri kazıtılmış saç tipi ile bu sorununun da halledilmesi sağlanıyor. Erkek saç modelleri arasında saçların kazıtılarak bir tarz yakalarken kafamızın üzerinde bulunabilen çil ve ben gibi lekelere dikkat edilmelidir. Bu nedenle çil ve ben bulunan erkeklerin saç modeli tercihinde kazıtılmış saç tipi kullanması tercih edilmemektedir. Ya da gür saç modeli yanında özellikle kafamızın yan tarafı ve kulağımızın üzerindeki kısımların kazıtılması yanında ense üstü saçlarımızın da kazıtılması son derece modadır. Saç modelleri karışımı olarak bu uygulama da erkekler arasında son derece modadır. Kazıtılmış saç modellerinin bakımı süreklilik istediğinden zor olabilir. Saçın uzamasını engellemek için sürekli kazıtma ve bakım işleminin yenilenmesi gerekir. Eğer kazıtılmış bir saçın uzamasına izin verilirse dağınık ve kötübir görünüm gözlemlenir. Kafa derinizin bakımı ve devamlı tıraş olarak harika bir görünüm kazanırsınız.yanlari-kazitilmis-sac

Erkek saç modelleri içerisinde saçınızın durumu ve kendi tarzınıza göre kazıtılmış saç modelini tercih edebilirsiniz. Biraz cesaret isteyen bu saç modelleri korkulsa da genellikle başarılı olmuştur. Erkeklerin saç modeli olarak da fazlasıyla tercih edilmektedir. Bakımının düzenli yapılması, saç modelinize göre tarz kıyafetlerin giyilmesi ve kendinizi rahat hissettiren bir model olması nedeniyle kazıtılmış saçlar son dönemin moda saç trendidir.

Benzer Yazilar

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor

Sararan Ayakkabılar Nasıl Beyazlatılır?

Editor

2018 Kış Sezonunda Erkek Modasının Öne Çıkan Parçaları

Bir Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Giysi

Ahmet DOĞDU

Erkek Givenchy 2010 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

2019 Erkek İlkbahar Trendleri

Editor

Yorum Yaz