0.5 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Şub 23, 2019
Erkek Moda

Yeni Moda Kazıtılmış Saç Tipi

Erkek saç modelleri içerisinde son dönemde en çok moda olan saç modeli kazıtılmış saç modelleridir. Gerek sokak modasında gerekse ünlülerin yarattığı saç modasında, erkeklerin gür saçlarını gösteren modeller trend olmuş durumda. Aynı zamanda saç modelleri içerisinde kazıtılmış saçlar da oldukça moda.  Bu sebeple her iki modeli de öne çıkarmak isteyen erkekler, karma bir trend yakalamış durumdalar.  Erkeklerin saç modeli tercihi bu sebeple son dönemde bu şekilde şekillenmiş durumda.

kazitilmis-sac

Saçları dökülen veya seyrekleşen erkeklerinde tercih ettikleri kazıtılmış saç tipi ile bu sorununun da halledilmesi sağlanıyor. Erkek saç modelleri arasında saçların kazıtılarak bir tarz yakalarken kafamızın üzerinde bulunabilen çil ve ben gibi lekelere dikkat edilmelidir. Bu nedenle çil ve ben bulunan erkeklerin saç modeli tercihinde kazıtılmış saç tipi kullanması tercih edilmemektedir. Ya da gür saç modeli yanında özellikle kafamızın yan tarafı ve kulağımızın üzerindeki kısımların kazıtılması yanında ense üstü saçlarımızın da kazıtılması son derece modadır. Saç modelleri karışımı olarak bu uygulama da erkekler arasında son derece modadır. Kazıtılmış saç modellerinin bakımı süreklilik istediğinden zor olabilir. Saçın uzamasını engellemek için sürekli kazıtma ve bakım işleminin yenilenmesi gerekir. Eğer kazıtılmış bir saçın uzamasına izin verilirse dağınık ve kötübir görünüm gözlemlenir. Kafa derinizin bakımı ve devamlı tıraş olarak harika bir görünüm kazanırsınız.yanlari-kazitilmis-sac

Erkek saç modelleri içerisinde saçınızın durumu ve kendi tarzınıza göre kazıtılmış saç modelini tercih edebilirsiniz. Biraz cesaret isteyen bu saç modelleri korkulsa da genellikle başarılı olmuştur. Erkeklerin saç modeli olarak da fazlasıyla tercih edilmektedir. Bakımının düzenli yapılması, saç modelinize göre tarz kıyafetlerin giyilmesi ve kendinizi rahat hissettiren bir model olması nedeniyle kazıtılmış saçlar son dönemin moda saç trendidir.

Benzer Yazilar

Pantolon Ayakkabı Kombini

Editor

Erkekler İçin Rahat Kıyafet Önerileri

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler

Casual giyim nedir? Casual Giyim Önerileri

Editor

Yeni Sezon Erkek Modası

Editor

Safari için moda

Ahmet DOĞDU