Image default
Garaj

Yeni Moda Tek Tekerlekli Araç: RYNO

Tek tekerli araç ve elektrikli scooterlar son zamanlarda hem ekonomik hem de oldukça kullanışlı olması dolayısıyla tercih sebebi haline geldi ve günlük yaşamda ilgileri üstüne toplamayı başardı. Tek tekerlekli elektrikli araç RYNO incelemesi aşağıdaki başlıklarda ayrıntısıyla mevcuttur.

RYNO Motors tek tekerlekli motosiklet üretti!

Ryno Motor adlı şirket, tek tekerlekli ve elektrikli motosiklet üreterek yeni bir çağ başlattı.

Tek tekerli araç
Tek tekerli araç

İlginç ve konforlu tasarımı ile dikkat çekmeyi başaran motosikleti hem ayakta, hem de oturma pozisyonunda sürmeniz mümkün. Hala geliştirme evresindeki motosikletin olayı tekerleğin üzerindeki pedalda. Pedallara ayaklarınızı koyarak oturarak gidebilirsiniz ya da ayağa kalkarak eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dengenizin ön planda kalması ile beraber birtakım kaygılarınız da ortadan kalkmış olacaktır.

İki tekerlekli motorlara rakip!

Işıklarda durmak istediğiniz zaman ayağınızı yere koymanız gerekmektedir. Bunun haricinde farklı biçimlerde de kullanıcıya sunulan motor, modifiye seçenekleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Üretilmiş olduğu bölge itibarıyla Amerikan motor teknolojisini baz almış olan firma, bölgelere göre modifiye seçeneği sunuyor. Yurt dışında şu anda satışta olan motosiklet büyük rağbet görmekte.

Tek tekerlekli elektrikli araç
Tek tekerlekli elektrikli araç

RYNO Tek tekerlekli motosiklet teknik özellikleri

15 inçlik tekerlek, şık tasarımlı gidon, yaylı amortisör, far, opsiyonel sele ve telefon şarj girişi mevcut. Yaklaşık olarak 73 kilogram ağırlığındaki araç değiştirilebilen bataryalı iki adet elektrikli motor barındırıyor. Bataryalar 6 saat içerisinde doluyor. Motor, 24 kilometre menzile sahip. Maksimum hız ise 16 km/s olarak tespit edilmiş. Dolayısıyla şehir içi trafiğine daha uygun bir araç.

Benzer Yazilar

Porsche Yeni Tasarımları ile Büyülüyor

Ahmet DOĞDU

Audi A5 İnceleme

Editor

Dünya’nın En Komik ve En İlginç Arabaları

Editor

Erkeklerin Arabasında Olması Gerekenler Nelerdir?

Editor

Yeni Asfalt Ağlatan Aston Martin DBS Superleggera Sahneye Çıktı

Editor

2012 Mercedes-Benz A-Class Concept

Ahmet DOĞDU