Image default
Erkek Moda

Yeni Moda: Vücuda Oturan Takım Elbiseler

Erkek Trend Dar Kesim Takım Elbiseler

Erkeklerin şuan ki gözdesi, şık tasarımı ve çekici görüntüsüyle dar kesim takım elbise modelleridir.

Yeni trend olan bu modeller her yerde ve her şekilde kombinlenebildiği için özellikle ön plana çıkıyor. bu takım elbise modellerini diğer adıyla Slim fit modelleri genelde çalışma sektöründe en çok ilgi görenlerden biri.

spor-takim-elbise-kombinleri.jpg

Slim Fit Takım Elbise Modası

Slim fit bir takım içine giyeceğiniz yelek ve bununla kombinlenmiş, ayakkabı – kemer size çekici bir duruş sağlayacaktır. Özellikle slim fit kalıpta günümüzde revaçta olan spor takım elbise kombinleri, alıcıyı cezbetmektedir. Spor takım elbise kombinlerin de erkeklerin en çok dikkat ettiği diğer bir nokta saç bakımı ve aksesuar olarak gözlük kullanımıdır. Bu şekilde özenle planlanmış bir kıyafet kombini kişiye cool bir etki yaratmaktadır.

Slim fit takım elbise modellerinin belli çeşitleri de mevcuttur. Örneğin; İtalyan kesim takım elbise modelleri kişinin yaratmak istediği spor görünümü yaratmasında çok yardımcı olur. Ayrıca günümüzde kullanılan ve gerçekten çok çekici hale gelen kruvaze tasarım takımlar insanı ön plana çıkartmak konusunda çok başarılı.

Üçgen bir vücuda sahip erkeklerde slim fit takım elbiseler kullanan kişiyi çok çekici hale getiriyor. Takım elbise slim fit olması düzgün vücut hatlarına sahip birinin kusursuz görünmesini sağlar. slim fit takım elbise modellerini içeren markaların çoğu beden olarak XL a kadar bulundurur.

takim-elbise-slim-fit.jpg

Dar Takım Elbiseler

Ancak normalde 5XL a kadar dar kalıp takım elbise bulmanız mümkündür. Dar kalıp takım elbiseleri kombinlemenin diğer bir yolu ise ceketin ve pantolonun farklı renkler olması. Bu kombinleme çeşidi düzgün kullanıldığında çok iyi bir detay yakalamış olursunuz. Örneğin; günümüzde en çok kullanılan gri dar kesim klasik pantolonların üzerine mavi veya lacivert tarzı dar kesim kruvaze bir ceketle kusursuz kombin yapılabilir.

erkek-slim-fit-modasi.jpg

Benzer Yazilar

Sevgiliye Hangi Çiçek Alınmalı?

Ahmet DOĞDU

Kim demiş Erkek çanta kullanmaz diye?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin İşini Kolaylaştıran Kullanışlı Çanta Modelleri

Yaz Aylarında Tercih Edebileceğiniz Ayakkabı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Ünlü Markaların Sonbahar Kreasyonları

Yeni Sezon Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz