23.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Yeni Sezon Erkek Modası

Yeni bir yıla çok yaklaştık. Yeni yılda modayı özellikle giyim modasını herkes gibi sizlerde bay bayan merak ediyorsunuz değil mi? Erkek modasında yeni sezon giyimde 2016 da en çok dikkat çekenler neler giyim moda tasarımcıları neleri öngörüyor hepsini öğreneceksiniz.

 

erkek-modasi-2055727

Genelde kadınların yakından takip ettiğini düşündüğünüz modayı şıklığa yakışıklılığa önem veren titiz erkeklerin yakından takip ettiği kuşkusuz kaçınılmazdır. Aslında erkekler dışarıya giyimi önemsemiyor gibi gözükse de ne yakışır ne yakışmaz nasıl kombin oluşturabilirim neleri tercih etmeliyim gibi düşüncelere kapılmaktadırlar. Sayarak belirleyemeyeceğimiz birçok yerli yabancı giyim firmalarının kış ilkbahar yaz sonbahar koleksiyonları 2016 erkek modası kategorisini oluşturmuş ve birbirinden farklı dikkat çekici tasarımlara imza atmışlardır. Önümüz kış ve ünlü markaların 2016 kış koleksiyonları sergilenmeye başladı.2015 yılında erkeklerin çokça tercih ettiği jean modellerinden biri olan dar paça ve koyu renk 2016 da modasını devam ettirecek gibi gözükmektedir. Belki şaşıracaksınız 2016 erkek modasının en çok dikkat çekenlerinden biri olmayı başaracak gibi olan erkek atkı ve şallar tren oluşturacak. Şal ve atkılar erkeklerin hem daha entelektüel görülmelerine hem de etrafa farklı bir hava katmasıyla ilgi çekmektedir. Böylece atkı ve şallar erkeklerin sıradanlıktan kurtulmasına değişik bir tarz olmasına büyük katkı sağlayacak aksesuarlardandır. Renk olarak koyu renkler dikkat çekmekle beraber karışık iç içe çok renkliliği içeren spor giyim tasarıları oldukça kendinden söz ettirecektir. Başlıca giyim ürünlerinin yanı sıra 2016 koleksiyonlarında iddialı giyim aksesuarları mevcut olup bu aksesuarların daha fazla ilgi çekeceği görülmekte ve düşünülmektedir.

Dolce-Gabbana-İlkbahar-Yaz-Erkek-Spor-Koleksiyonu-11

 

Giyimine önem veren erkekler modayı yakından takip ederek erkek modası koleksiyonlarını inceleyerek şıklığınıza şıklık katınız ve trend takılmanın tadına varınız.

Benzer Yazilar

Erkek Modasında Kahve Tonları

Editor

Tarz Olmak İsteyen Erkeklere Stil Önerileri

Erkeklerde Retro Modası

Editor

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarı: Saat

Erkeklerin En Çok Kullandığı Emojiler

Ahmet DOĞDU

Erkekler Soğuklara Rağmen Fark Yaratarak Nasıl Giyinmeli?

Erkek Aklı