21.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, May 11, 2019
Erkek Moda

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Yeni bir yıla 2016 ya girmek üzereyiz ve hepimizin yakından takip ettiği giyim modasında neler olup bitiyor hemen hemen bay bayan genç yaşlı herkes merak ediyordur. Dünyaca ünlü markaların ve ülkemizdeki yerli markaların 2016 koleksiyonları sergiye çıktı. Özellikle yeni sezon ürünler erkeklerin ilgisini çekecek. Bizler de bu düşünce ile sizlere yeni trend erkek gömlek modası ile alakalı bilgiler paylaşıp erkeklerin gömlek tercihleri ile alakalı kısa kısa tüyolar vermek istiyoruz.

2017-erkek-spor-gömlek-modelleri

Erkeklerin yaz kış tercih ettiği rahat bir kıyafet seçimidir gömlekler. Ancak erkeklerin dışarıya yansıtmadıkları hep içinde tuttukları giyim ile alakalı endişeleri vardır. Nedir bunlar? Hangi renk daha şık gösteriyor. Ne tür gömlek modellerini tercih etmeliyim. Kotun üzerine kumaşın üzerine nasıl bir gömlek giyebilirim vb gibi endişeler erkeklerin gömlek giyim tercihlerinde akıllarını kurcalayan soru ve sorunlardan bazılarıdır. Çözüm mü arıyorsunuz. Cevabı için buradayız.2016 erkek gömlek modası önceki yıllardan daha hareketli ve kıyafet tercihlerinde ön planda özellikle orta yaş kesimi ve üzerinin daha çok tercih ettiği gömlekler genç nesile bu sezon daha çok yakışacak. Özellikle önümüz kış kalın dokuma gömlekler trend haline gelecek.

taşlanmış-Koton-Erkek-Gömlek-Modelleri

Bu gömlekleri hem kot hem kumaş keten vb bütün pantolon çeşitlerinin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz. Hem sizi soğuktan koruyacak sıcak tutacak hem de şık gösterecek. Kalın dokuma gömlekler arasında oduncu gömleği, kot gömlek ve kadife gömlekleri sıralayabiliriz. Kot ve kadife gömlekleri hem kalın dokuma hem ince dokuma olup yaz kış tercih etme özelliğine sahiptirler. Bu kış sizlere tavsiye edebileceğimiz oduncu gömlekleri yeni tasarılarıyla mükemmel gözüküyor ve mavi ve kırmızı renkler popüler hale gelmektedir. Kot gömleklerin rengi belli kadife gömleklerde ise vizon rengi ve tonları öne çıkmış durumda. Gelelim yazın tercih edebileceğiniz gömlek çeşitlerine. Yazın ince olan gömlekleri doğal olarak tercih edeceksiniz. Ancak dar kesim gömlekler ve krem ve tonları veya çok renkli gömlekler modacıların tavsiyeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca haki yaka ve kolları katlanarak kol ortasına düğmelenen gömlek çeşitleri yine önceki yıllara nazaran tercih edilenler arasında olacak gibi ve gri biraz daha ağır renk tonları tavsiye edilmektedir.

a1fd2e5e-77fe-48c5-8265-a9cfa523885f

Birçok renk ve modeli içeren en yeni erkek gömlek modası anlatıldığı üzere farklı alternatifleri barındırmaktadır. Şık görünmek ve tercih etmek tamamen sizin elinizde.

Benzer Yazilar

Vücut Tipine Göre Erkek Jean Seçimi

Erkekler Bu Kış Nasıl Giyinecek?

Birisi Şişme Mont Mu Dedi?

Editor

Erkek Louis Vuitton 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Erkek Moda

Güçlü Erkek Mi Duygusal Erkek Mi?

Editor

Erkekler De Çantasız Çıkmıyor