Image default
Erkek Moda

Yılbaşında Bir Erkek Nasıl Giyinmelidir?

Yılbaşına doğru adım adım ilerliyoruz. Peki, ne giyeceğiniz hakkında bir fikriniz var mı? Yeni yıla nerede ve nasıl merhaba diyeceğinizi belirlediniz mi? Bir planınız var mı ya da akışa göre mi hareket edeceksiniz? Tüm bu soruların arasında boğulmayın diye, erkeksengel.net olarak ufak bir araştırma yaptık ve mêkanlara göre giyim konusunda bir kaç bilgi sunmaya karar verdik.

 

Yılbaşı Dediğin Eğlenceli Olmalı, Ben Kulüpte Yeni Yıla Merhaba Diyeceğim

 

Özellikle genç yaşlarda ki erkeklerin ya da arkadaş gruplarının en öncelikli yılbaşı gecesi tercihi kulüplerdir. Standart olarak güzel bir kulüp seçilir ve belirlenen saatte buluşulur. Zaten, kulüpler bu konuda sizlere plan yapmış, eğlence düzenini belirlemiştir. Bu nedenle, siz sadece ne giyeceğinizi düşünmelisiniz. Biz, deri ağırlıklı spor ve hafif rahat bir kombini öneriyoruz. Siyah bir pantolon, üzerine ince bir kazak ve spor deri ceket size yeterli olacaktır. Hem fazla ciddi olmazsınız, hem de fazla spor olmazsınız.

 

Sokak Eğlenceleri Vazgeçilmezdir. Ben Yeni Yıla Büyük Bir Kalabalıkla Gireceğim

 

Özellikle, İzmir ve İstanbul illerinin başta olduğu bazı büyük kentlerde, sokak eğlenceleri yılbaşının vazgeçilmez unsurudur. Bu tür sokak eğlencelerinde en temel kombin mantığı rahatlık ve sportif seçimler olmalıdır. Bunun dışında, herhangi bir kurala dikkat etmeniz gerekmez. Örneğin, blue jean, t-shirt ve üstüne ince bir ceket ya da şık bir palto havanın durumuna göre tercih edilebilir. Amaç, rahat hareket edebilecek bir kombin yaratmaktır. Ayakkabı konusunda ise, spor ayakkabı tercih etmelisiniz. Malum, tüm gece büyük bir vaktiniz ayakta geçecektir.

 

Yılbaşında Resmi Olmam Gerekiyor

 

Bazen isteyerek, bazen iş ve bazı nedenler sonucunda istemeyerek resmi bir kutlamaya katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda asla standart bir takım elbise seçimi yapmayınız. Örneğin, asla kravat takmayınız. Daha çok, kumaş ve üzerine şık bir gömlek tercih edebilirsiniz. Eğer, doğru renkleri kombin eder ve üzerinize tam olarak oturduğunda emin olursanız, sorun yoktur. Dış giyim için ise, uzun ve paltoları tercih edebilirsiniz.

 

 

Benzer Yazilar

Tüm Zamanların En Kötü 5 Erkek Saç Modeli

Ahmet DOĞDU

Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Cekette Drop Nasıl Kullanılır?

Ahmet DOĞDU

Kim demiş Erkek çanta kullanmaz diye?

Ahmet DOĞDU

Yaz Aylarının En Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabı ve Terlikler

Ahmet DOĞDU

Sokak Modasında Erkek Trendleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz