Image default
Genel

Yılbaşında Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz 5 Müthiş Hediye

Erkekler için hediye seçimi zordur. Hele ki bu hediye seçimi özel günlere denk gelmişse karşındaki bir de kişi de bir beklenti varsa seçim daha da zorlaşır. Yılbaşına az bir zaman dilimi kalmışken mağazalar, caddeler, vitrinler yılbaşı süsleri ile süslenmeye başladı. Kız arkadaşlarımızın hediye beklentileri vardır. Yazımızda size yılbaşından kız arkadaşınız alabileceğiniz 5 müthiş hediyeden bahsedeceğiniz.

yilbasi-hediyeleri-354.jpg

1)ÇİKOLATA

Hediyelerin en tatlısı hiç şüphesiz çikolatadır. Hem tadıyla kadın hem de istediğiniz şekli verebilmenizle ağız ve göz zevkimize hitap eden çikolata çok avantajlı bir hediyedir. Yılbaşında sevgilinize ismi yazılı olan belki bir sepet içerisinde ayıcıkla birlikte yer alan çikolata hediye etmeniz onu çok mutlu edecektir.

cikolata.jpg

2)RESİM BASKILI KUPA

Sevgilinize yeni yılın tamamı boyunca kullanabileceği, kullandığı her zaman diliminde size hatırlatacak, çay ve kahve içmek için kullanabileceği şık bir kupa hediye etmeniz çok güzel olacaktır.

27368749.jpg
 

3)ÇİÇEK

Canlı çiçeklerin ömrü kısadır fakat her daim hediye edilen kişiyi mutlu eder. Süs çiçekleri ise kalıcı ve hatırlanacak bir hatıradır. Kız arkadaşınız gördüğü zaman sizi hatırlayacak.

2784.jpg

4)KİŞİYE ÖZEL BASKILI HEDİYELER

Tasarım sektörünün gelişmesiyle hem giysi hem de hediyeyi birleştirici bir çok yaratıcı ürün mevcuttur. Sevgilinize hediye edebileceğiniz yılın en iyi sevgilisi sertifikasını, ismi yazılı olan kitap ayrıca, ismi ve resmi baskılı olan bir tişört bu hediyelerden bazılarıdır.

sevginizi-olumsuzlestiren-annelere-ozel-baskili-hediyeler-3.jpg

5) ŞIK BASKILI DUVAR SAATİ

Sevgiliye zamanın onunla birlikte aktığı izlenimi vermek için arka fonda resminiz baskılı olan bir saat hediye etmeniz onu çok etkileyecektir. Kadınların hediyede paradan çok ince düşünceyi önemsediği düşünülürse bu hediye yılbaşında sevgilinizi çok mutlu edebilir.

cam-saat.png

6)YILBAŞININ VAZGEÇİLMESİ KAR KÜRELERİ

Yılbaşında yağan karı temsil eden kar kürelerin hediye listenizin olmazsa olmazlarından olmalı.

kar-kuresi-yapalim3.jpg

Benzer Yazilar

ERKEKLERE BÜYÜK KOLAYLIK,LAZER EPİLASYON!

Editor

İlk Birliktelikte Kadına Nasıl Yaklaşılmalı?

Ahmet DOĞDU

Eski Sevgiliyi Unutmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Uzun İlişki Arayan Erkeklerin Uzak Durması Gereken 5 Hata

Erkeklerin Işıltılı Bakışlarını Sakladığı Gözlük Modelleri

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek Cildi Cilt Bakımı Farkları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz