Image default
FelsefErkek

Yılbaşında Sevgilinize Hediye Edebileceğiniz En Çekici 5 Kadın Parfümü

Kokular insanlarda çok değişik hissiyatlar uyandırmk için oldukça etkilidir. Örneğin, bir parfüm bir kadına oldukça çekici bir etki bırakabilir. Görsellik her ne kadar önemli ise de koku duyusunun da önemi bu açıdan ayrıdır. İşte yılbaşında sevgilinize hediye edebileceğiniz en çekici 5 kadın parfümleri ; 

gucci-by-gucci-parfum-bayanlara-en-ideal-hediye.jpg

1. Gucci By Gucci

Çiçeksi bir kokusu ile Gucci by Gucci yılbaşında sevgilinize hediye edebileceğiniz en çekici 5 kadın parfümü arasındadır. En üstte guava ve armut, orta tabakada tiare çiçeği ve en allta ise paçuli, misk ve bak bulunmaktadır. Parfüm kapağı ilk açıldığı zaman hoş meyve kokularının etrafa yayıldığı rahatça hissedilmektedir. Ağır olmayan hafif kokusuyla rahatlık hissi veren Gucci by Gucci erkekler tarafından çekici bulunan kokulardandır.

yilbasinda-sevgilinize-yada-esinize-parfum-hediye-edebilirsiniz.jpg

2. Dior Hypnotic Poison

Hypnotic Poison üretimi eskilere dayanmasına rağmen halen daha yılbaşında sevgilinize hediye  edebileceğiniz en çekici 5 kadın parfümü arasına girebilecek etkiye sahiptir. En üstte hindistan cevizi, kayısı ve  erik, ortada sümbülteber, gül, inci çiçeği, kimyon ve yasemin kokuları en altta ise badem, vanilya, misk ve sandal ağacı kokularını barındırmaktadır.

fan-di-fendi-bayanlarin-en-begendigi-hediye-olabilir.jpg

3. Fan di Fendi

Fan di Fendi hoş kokuları ile 2010 yılında çıkmıştır. Altın renkli şişesi ile birlikte şık ve estetik bir yapıya sakiptir. Koku en üstte mandalina, frenk üzümü, pembe biber ve talagria mandalinası kokuları, ortada ise sümbülteber, gül ve yasemin en altta ise deri ve paçuli kokularını barındırarak çekici bir hissiyat uyandırmaktadır.

4. Tom Ford Black Orchid 

Tom Ford Black Orchid hem şık tasarımlı şişesi hem de kokusu ile birlikte yılbaşında kadınlara hediye edilecek parfümlerden biridir. İçinde siyah kuş üzümü ve taze bergamot kokusu ile birlikte çeşitli çiçek ve meyve kokularıyla kışkırtıcı bit etkisi vardır.

5. Miss Dior Cherie

Miss Dior Cherie naif ve hoş kokusuyla çekici kadın parfümlerindendir. İçindeki karamelli popcorn, çilek marmelatı, yeşil mandalina, taze paçuli ve miskten oluşan kokusu ile daha çok genç ruhlara hitap etmektedir.

Benzer Yazilar

Erkekleri İtici Yapan Detaylar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Aşk Uğruna Aldığı Riskler

Jiletle Tıraş Olmanın Cildinize Faydaları

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Editor

Serserilik Her Erkeğin Ruhunda Var

Editor

ilk Buluşmanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz