Image default
Erkek Moda

Zaman ve Mekân Tanımayan Erkek Kıyafetleri

Günümüzde erkekleri bir giyim telaşıdır, aldı gidiyor. Günümüzde erkek modası sınır tanımıyor, her karaktere, her zevke, her tarza hitap eden parçalar ve kombinler bulmak mümkün.

Bir erkek; gönlünce giyinebilir, dilediği aksesuarı kullanabilir yeter ki bedenini tanısın, bir tarzı olsun ve elbette ki bakımlı olsun.

Her Erkeğin Gardırobunda Bulunması Gereken Kilit Kıyafetler

Kıyafette öyle parçalar vardır ki zamansızdır. Her tarza her mekâna uyum sağlar. Eğer bu parçaların gardırobunuzda olmasına dikkat ederseniz ne giyineceğim telaşına kapıldığınız anları önemli ölçüde azaltırsınız.

Ceketlerin Kralı Lacivert Blazer

Bizce her erkek lacivert bir blazer ceket sahibi olmalı. Bu ceketi giyeceğiniz mekânın önemi yok, sadece doğru kombinlemeniz gerekiyor. Kot pantolon, açık mavi bir gömlek, kravat ile klasik spor şıklığını yakalarsınız. Başka bir seçeneğiniz bu ceketi füme ya da kahverengi pantolonla şıklaştırmaktır. Emin olun keskin hataların önleyicisi olan bu parça ile her mekâna uyum sağlamanız mümkün.

lazer ceket, lazer, erkek blazer ceket

Basic T-Shirtlerle Yakalanan Sade Şıklıklar

Tatilde, evde, işte her yerde giyebileceğiniz bu t-shirtler; her türlü ceketin kurtarıcısıdır.

zaman ve mekan tanımayan erkek kıyafetleri

Ketenin Şekil Bulmuş Hali Chino Pantolonlar

Özellikle yaz aylarının rahatlık ve şıklık abidesi bu pantolonlardan en az bir tane edinmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle camel rengi size kullanım rahatlığı yaşatacaktır. İster bir ceketle klasik şıklık, ister bir t-shirtle spor şıklık elde ederek istediğiniz mekânda boy gösterebilirsiniz.

Kıyafette Vazgeçilmez Tutku Jean

Geçmiş dönemlerin spor şıklığı denim kumaşlar artık her mekânda, her vakitte bizimle beraber. Şık davetlerde bile bizi rahatsız etmeyen kot pantolon için bedeninize uygun bir model seçmeniz cool görünmeniz için yeterli olacaktır.

Temiz Bir Görüntünün Sembolü Beyaz Gömlek

Eğer fiziğinize güveniyorsanız, dar kesim bir beyaz gömlekle asil görünmek mümkün. Pantolon tercihiniz ister Jean, ister kumaş olsun temiz bir beyaz gömlek şıklığınızı arttıracaktır. Sıcak yaz günlerinde bermuda üzerine bile böyle bir tercih yapabilirsiniz.

en güzel erkek gömlekleri, beyaz gömlek erkek

Ayakkabı Tercihiniz Nasıl Olmalı?

Sneaker, son dönemlerin en popüler ayakkabılarındandır. Klasik bir takım elbiseden tutun da bermuda şortunuza kadar her kıyafetinizin tamamlayıcısı olabilirler.

Bir erkek için kıyafet seçimlerinizde en önemli konu kendine yakışanı bilmek ve temiz bir görüntü sergilemektir. Tarzını yansıtmanın en güzel yolu budur.

 

Benzer Yazilar

Erkek Laptop Çantası Modelleri 2019

Ahmet DOĞDU

Kadınların En Sevdiği Erkek Tarzları

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Ahmet DOĞDU

2018 Kış Stiliniz İçin Alışverişe Hazır Mısınız?

Erkek Tarzında Fark Yaratan Detaylar

Erkekler Alışverişte Nelere Dikkat Eder ?

Ahmet DOĞDU