Image default
Erkek Moda

Zayıf Erkeğin Giyim Tarzı Nasıl Olmalı?

Erkekler genel olarak giyim tarzlarına önem vermezler gibi gözükür ama işin aslı hiç de öyle değildir. Erkelerin nasıl giyinmeleri konusunda yeterince bilinçli olmaması bu yanlış algıyı beraberinden getirmiştir. Özellikle giyim konusuna dikkat eden erkeklerin zayıf erkekler olduğunu düşündüğümüzde zayıf erkeğin tarzı nasıl olmalı sorusu öne çıkmaktadır.

nasil-giyinmeli

 

Zayıf erkeğin tarzı nasıl olmalı konusunda değineceğimiz ilk başlık küçük vatkaları olan spor ceketlerin tercih edilmesidir. Bu sayede bedeninizin üst kısmını daha kaslı göstereceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ince vatka tercihi yapmanızdır. Kalın vatka tercih ederseniz bu sizi sadece kaba bir görünüşe kavuşturacaktır. Zayıf erkeklerin bir diğer tercihi de üzerine oturan sık bluzlardan kaçınmak olacaktır. Bu tercihlerinizde dökülen hafif salaş bluzlar tercihi daha faydalı olacaktır. Yapışan kumaş yerine elastik yapılı kumaşlı bluz tercihi de faydalı olacaktır. Spor ceketlerinizi üzerine oturacak şekilde diktirin. Koltuk altı ve bel kısımlarının üzerinize oturmasını sağlayın. Pantolon tercihiniz de önemli. Pilesiz pantolonları tercih etmelisiniz.

erkek-tarzi

Zayıf erkekler için diğer bir ipucu da kaba kumaşlı giysiler tercih etmektir. Bu sayede biraz daha yapılı bir görüntüye kavuşacaksınız. Yünlü ve pamuklu bluzlar bu tercihlerinize örnek olacaktır. Yaka tercihinizi de balıkçı ya da bisiklet yaka olarak kullanın. Bluzlarının düğmeli olması da vücudunuzun üst kısmını yapılı gösterecek ipuçlarındandır. Zayıf erkeklerin en dikkat edeceği konu giysilerinin çok dar olmamasıdır diyebiliriz. Ayrıca çok bol da olmamalıdır. Çok çarpıcı modellerden de uzak durmanızda fayda var. Kıyafet tercihlerinizin yanında aksesuar olarak telefon, cüzdan ve anahtarlık gibi materyallerin çok büyük boyutlu olmamasına özen gösterin.zayif-erkekler-icin-moda

Zayıf erkeğin tarzı nasıl olmalı sorusuna genel olarak açıklamalar getirdiğimiz yazımız ile artık zayıf erkekler nasıl şık görüneceğini biliyor.

Benzer Yazilar

Yaz Aylarının En Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabı ve Terlikler

Ahmet DOĞDU

Tarz Olmak İsteyen Erkeklere Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Her Erkek Kolunda Bir Rolex Saat Olsun İster

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Erkek Kombinleri

Editor

Bakımlı Bir Erkek Olmanın İpuçları

Ahmet DOĞDU

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz