Image default
Genel

Zengin Erkeklerin Kızlar Üstündeki Etkisi

Kızlar ve erkekler arasında fark vardır. Bu farklılıklardan biri de kadın ve erkeğin karşı cinsinden etkilenme biçimleri ve şekilleridir. Kızlar genellikle zengin, varlıklı erkeklerden hoşlanırlar. Maddi durumu iyi olan erkekler, çirkin ve yakışıklı olmasa bile kızların dikkatini çekebilir. Bu tüm kızlar için geçerli değildir.

parali-erkek-etkisi

Genellikle karşı cinsin zengin olması hiç şüphesiz ki akılda bir etki bırakır. Her şeyin maddiyat olduğu günümüz dünyasında, para kazanmak için verilen yoğun mücadele sonucunda kadınlar zengin bir erkekler evlenip, hayatlarının geri kalanını rahat geçirmek ve kurtarmak isterler. Zengin erkeklerin kızlar üzerindeki etkisi işte bu derece tesir edici bir niteliğe sahiptir.

Yakışıklı olmasa da olur denilecek bir kriter varsa kızlar arasında bu, zengin erkekler için geçerlidir. Zengin erkeğin yakışıklı veya karizmatik olmasına gerek yok, onun maddi durumu ve giyinişi zaten onu ön plana çıkartır. Parası olan erkek birazda zevk sahibi ise güzel ve kaliteli giyimi ile dikkat çeker, hele bir de arabası son modelse, bu kızların kalbini fethetmek için kaçınılmazdır.

zengin-erkek-cekiciligi

Zengin erkeklerin kızlar üzerindeki etkisi, erkeklere için olumlu bir etkidir.  Erkekler maddi durumları ile dikkatleri üstlerine çekerler ve popüler olurlar. Bu popülerlik onları mutlu eder. Eğer hem zengin hem de yakışıklı ise bu kızlar için Nirvana seviyesidir. Elde edilmesi hayal olan ve kızları büyüleyen tüm özellikler hem zengin hem de yakışıklı olan erkeklerde mevcuttur.

Zenginlik, mal, mülk ve paranın dışında insanın duyguları asıl önemli olandır. Bazı kadınlar aşkı bile mantık ile yaşarlar. Varlıklı insana aşık olurlar, onların kriterleri budur. Zengin erkeklerin kızlar üzerindeki etkisi her kızda etkili olmayabilir ve aşka dönüşmeyebilir.

Benzer Yazilar

HANGİNİZ DAHA ÇOK SEVİYOR? SİZ Mİ SEVGİLİNİZ Mİ?

Editor

Her Yaşında Güzel, Hep En Güzel: Sahnede Bir Tanrıça, Zuhal Olcay

Ahmet DOĞDU

Kedi Seven Erkeklere Aşık Olunuyor

Ahmet DOĞDU

Kadınlar En Çok Bu Dövmelere Bayılıyor

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği İç Çamaşırları

Ahmet DOĞDU

Sabah Koşusuna Çıkmayı Düşünenler için Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz